Головна » 2017 » Листопад » 10 » Мистецтво – чарівний світ краси
10:35
Мистецтво – чарівний світ краси

 

9 листопада 2017 року в ЗОШ І-ІІ ст. № 11 відбувся міський семінар «Мистецтво – чарівний світ краси» для вчителів художньо-естетичного циклу загальноосвітніх навчальних закладів. Сипливець Сергій В'ячеславович, директор школи, наголосив у своєму виступі на важливості мистецтв для повноцінного розвитку дитини.

Кропіна Олена Станіславівна, вчитель музичного і образотворчого мистецтв, трудового навчання, презентувала чітко спланований опис власного досвіду, наголосивши на його актуальності з урахуванням нових змістовних ліній відповідно до останніх змін у навчальних програмах.

Присутні гості відвідали фрагмент інтегрованого уроку в 6 класі на тему «Настрій у пейзажі та музиці», під час якого Олена Станіславівна продемонструвала альтернативні форми роботи та міжпредметні зв’язки. Учні дізналися про нашого земляка Сергія Шишка, який був видатним митцем кінця ХХ століття, а надихнула його стати художником, проста вчителька початкових класів, яка викладала малювання. Так і творча вчителька Олена Станіславівна надихає власним прикладом своїх вихованців.

Позакласний захід «Мистецтво – чарівний світ краси» об’єднав учнів 2, 5, 8 і 9 класів у єдине дружнє коло, де вони виступали у ролі акторів, декламаторів, танцорів, сольних та хорових співаків. Олена Станіславівна розкриває приховані творчі здібності та створює для учнів справжнє творче середовище, яке дозволяє їм відчути свою важливість та неповторність і можливість доторкнутись до прекрасного.

Учасники семінару взяли участь у діагностичному блозі «Мій творчий потенціал», який провела шкільний психолог Кириченко Наталія Вікторівна.

Даниленко О.Ю., методист ММК

 

              

  

Переглядів: 213 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar