Головна » 2016 » Грудень » 9 » Міськрайонний семінар учителів предмету «Захист Вітчизни»
15:16
Міськрайонний семінар учителів предмету «Захист Вітчизни»

08 грудня 2016 року на базі  ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 відбувся міськрайонний семінар учителів предмету «Захист Вітчизни». Проблема семінару «Теоретична, практична, фізична та психологічна підготовка юнаків до служби у Збройних Силах України».

          У рамках семінару вчитель-методист Рудик Віктор Іванович провів відкритий урок на тему: «Стрілецька зброя та поводження з нею», під час якого поєднав перегляд навчального фільму з практичним відпрацюванням підготовчих вправ для проведення стрільб. Учасникам семінару з міста та району було представлено виховний захід для старшокласників «Козацькому роду – нема переводу, присягаємо на вірність Вітчизні та народу». Основна мета семінару – це формування національно-патріотичного виховання учнів.

          Методист міського методичного кабінету Шуляк В.М. проінформував про особливості використання макетів ММГ АКМС в закладах міста,  ознайомив із методикою навчання учнів прицільній стрільбі та перспективою використання лазерного стрілкового тренажера «Захисник Вітчизни», який буде працювати з січня місяця 2017 року на базі Ніжинської гімназії № 3.

          На семінарі були присутні учителі предмету «Захист Вітчизни» міста, району та представники Ніжинського ОМВК.

Переглядів: 238 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar