Головна » 2019 » Жовтень » 18 » Міський семінар з питання підготовки та проведення шкільних етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура
16:26
Міський семінар з питання підготовки та проведення шкільних етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура

Міський семінар з питання підготовки та проведення шкільних етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

 

17 жовтня 2019 року в гімназії № 3 відбувся міський семінар з питання підготовки та проведення шкільних етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед молодших школярів віком 7-10 років та школярів середніх класів віком 11-15 років для заступників директорів з виховної роботи і відповідальних за проведення шкільних етапів Гри (молодша та середня група).

Відкрила семінар Пономаренко Н. О., заступник начальника Управління освіти, яка у формі спілкування обговорила з присутніми проведення  міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у попередні роки.

 Кузьменко Н. О., учитель початкових класів НВК «Престиж», розповіла про участь команди закладу у Всеукраїнському заочному конкурсі звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша та середня вікові групи).

 Про зміни у Положенні про проведення перших етапів Гри, структуру організації та проведення Гри у 2019-2020 навчальному році поінформував присутніх Гребенніков І. О., директор ЦТКУМ.

На семінарі опрацьоване орієнтовне Положення про змагання школярів молодших та середніх класів учасників шкільних етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яке буде затверджене начальником Управління освіти та надіслане для використання у  заклади загальної середньої освіти.

 

Левицька Т.М., завідувач ММК

 

Переглядів: 36 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar