Головна » 2016 » Грудень » 7 » Міський конкурс "Діти за безпечний Інтернет"
17:45
Міський конкурс "Діти за безпечний Інтернет"

Міський конкурс "Діти за безпечний Інтернет"

             7 грудня 2016 р. у приміщенні читального залу Будинку книги відбувся І тур міського  конкурсу  "Діти за безпечний інтернет" в рамках пілотного проекту "Діти й Інтернет". Учасниками проекту  стали шкільні бібліотекарі та учні 8-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів:

Шекера Оксана (ЗОШ І-ІІІ ст. № 2), Савченко Влада та Шмаровоз Валерія (ЗОШ І-ІІІ ст. № 7), Антіпова Аліна та Ікальчик Олександра (ЗОШ І-ІІІ ст. 10), Рудік Максим (ЗОШ І-ІІІ ст. №13), Катруха Дарія та Волох Дмитро (ЗОШ І-ІІІ ст. № 15).

 Під час представлення та захисту презентацій школярі ставили за мету привернути увагу користувачів до осмисленого освоєння інтернет-простору, а також навчити дітей, підлітків та батьків беспечному користуванню онлайновими технологіями.

Журі високо оцінило роботи учасників, Директор центральної міської бібліотеки Єкименко О.Є подякувала учасниками за змістовні та цікаві проекти. За рішенням журі, у ІІ турі, який пройде у лютому 2017 р., будуть продовжувати змагатися 5 учасників, а саме: Савченко Влада, Шекера Оксана, Рудік Максим, Катруха Дарія та Волох Дмитро. Усі учасники отримали грамоти та солодкі

подарунки від депутата обласної ради Охонька С.М.

Іващенко Л.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                

 

                       

 

                      

                 

Переглядів: 193 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar