Головна » 2017 » Листопад » 10 » Міське свято до Дня української писемності й мови
09:55
Міське свято до Дня української писемності й мови

       9 листопада традиційно святкуємо День рідної писемності й мови. Барвисте розмаїття пісень, танців, гумору з тоненькою стрічкою печалі підготували учні школи № 9. З вітальним словом до присутніх звернулася заступник начальника Управління Ніжинської міської ради Пономаренко Надія Олексіївна. Виставку сучасної української літератури прокоментувала провідний спеціаліст бібліотечної системи Л. Гусєва. З теплими щирими настановами й віршами виступила письменниця рідного Ніжина Тетяна Винник. Сьогоднішнє свято – гімн рідній мові, розуміння її важливої націєтворчої ролі.

Методист ММК Сватенкова С.І.

 

      

 

     

 

     

 

     


День української писемності та мови в ЗДО №15.

 

9 листопада в дошкільному закладі «Росинка» проведено День української писемності та мови.  Особлива атмосфера національної єдності панувала цього дня у дошкільному закладі. Під час  різноманітних заходів   вихователі збагачують знання дітей про поетів, письменників, про їх твори; виховують любов до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова; розвивають бажання вивчати українську мову.

Під час свята «Моє  диво калинове, кохана українська мово!»    дзвінкологоса малеча співала пісень, танцювала, декламувала вірші, гуморески.

Чудовий настрій, любов до рідного краю, гордість за свою мову і народ відчули малюки в цей день і понесли це в свої сім'ї та домівки.

      Директор ЗДО №15    Півень І.В.

 

Переглядів: 204 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar