10:52
Міська олімпіада з німецької мови

Міська олімпіада з німецької мови

12 листопада 2016 року в Ніжинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови, в якій взяли участь 12 учнів 8-11 класів переможців І етапу  5 загальноосвітніх навчальних закладів міста Ніжина: ЗОШ І-ІІІ ст.  №15, 17, гімназій № 3, № 16, ліцею при НДУ ім. М.Гоголя.

ІІ етап олімпіади пройшов на належному організаційному рівні. Конверт із завданнями  надісланими ЧОІППО ім. К.Д. Ушинського був відкритий за годину до проведення олімпіади. Учні своєчасно приступили до виконання олімпіадних завдань. До роботи в журі були залучені викладачі факультету іноземних мов НДУ ім. М.Гоголя та вчителі ЗНЗ міста. Зміст текстів для аудіювання та читання, ситуативні теми письмової та усної мовленнєвих компетенцій відповідали віковим особливостям учнів та вимогам програм для всіх класів.

Максимальна кількість балів для усіх учнів - 130. Найбільшу кількість балів (115) серед  учнів-переможців отримала Шейко Валерія, учениця 10 класу ліцею при НДУ ім. М.Гоголя (учитель Кресан Н.П.)

Переглядів: 500 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar