Головна » 2019 » Березень » 26 » МИ ВСІ ТУТ ДЛЯ ЧОГОСЬ… ПЕВНО ЗАПАЛИТИ СМОЛОСКИПИ, ЩОБ ОСВІТИТИ ДОРОГУ ІНШИМ…
16:37
МИ ВСІ ТУТ ДЛЯ ЧОГОСЬ… ПЕВНО ЗАПАЛИТИ СМОЛОСКИПИ, ЩОБ ОСВІТИТИ ДОРОГУ ІНШИМ…

 Сьогодні  в ДНЗ №13 «Берізка»  відбулося засідання атестаційної комісії  педагогів нашого закладу та ДНЗ №14 «Соколятко».

Справді,  основною рушійною силою відродження та створення якісно нової системи освіти в Україні мають стати педагогічні працівники, і  в першу чергу – дошкільники-садівниці, як називала нас  Софія Русова .

Відповідно до графіку, атестації підлягало сім педагогічних працівників ДНЗ:

  • Примушко Наталія Миколаївна   ДНЗ №13
  • Серга Тамара Віталіївна  - ДНЗ №13
  • Нагорна Ірина Володимирівна – ДНЗ №13
  • Парубець Ніна Григорівна – ДНЗ №13
  • Гнітій Людмила Олексіївна – ДНЗ №13
  • Костандова Ірина Валентинівна  - ДНЗ №13
  • Дахно Тетяна Петрівна  - ДНЗ №14

  Атестаційна комісія   на протязі навчального року узагальнювала результати вивчення професійної діяльності, підвищення фахової компетентності та загальної культури педагогічних працівників, що атестуються.

Згідно плану роботи проводились співбесіди, семінари-практикуми, відкриті заняття з атестуючими, «Тижні творчості», «Калейдоскоп інноваційної діяльності», презентації  кращого досвіду.  

І ось сьогодні, в присутності  члена атестаційної комісії  управління освіти Ніжинської міської ради , завідувача ДНЗ №17 «Перлинка» Гаврилей Світлани Миколаївни, відбулося  підсумкове засідання атестаційної комісії дошкільних закладів, що проводилося нетрадиційно – у формі засідання “Круглого столу”.  

  В затишній  атмосфері сердечності, добра, піднесеного настрою та взаємоповаги, атестуючі педагоги прозвітувались про роботу за останні 5 років, поділилися своїм досвідом, продемонстрували свої педагогічні знахідки, відкрили «секрети».  

Рішенням атестаційної комісії за погодженням з профспілковим комітетом , після творчого звіту всі  педагоги з честю  пройшли  цей  відповідальний етап  педагогічної атестації, з чим їх щиро вітали Гаврилей С.М.,  Сороколіт О.В.

         Це дійсно  приємне педагогічне  Свято, бо кожна садівниця   щоденно щедро випромінює  Світло  своєї душі дітям, батькам, улюбленій справі життя. Живіть  і любіть  професію  вихователя, пам’ятаючи, що «Нація народжується в колисці…» С.Русова.

 

                    Завідувач ДНЗ №13   Н.М.Примушко

Переглядів: 81 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar