12:21
Ми роду козацького діти

Ми роду козацького діти

         Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії. На славних прикладах патріотизму сучасників БогданХмельницького, Івана Богуна у сучасної молоді виховується почуття національної самоповаги, любові до рідного краю.

         29 листопада в ЗОШ І-ІІІ ст.. №14 відбулося  урочисте прийняття до Козацького коша учнів 1 та 5 класу.  На святкове дійство завітали і педагоги-організатори шкіл міста.

         Юні козачата 1 класу виконували українські пісні, виразно декламували вірші про Україну, давали клятву старшим козакам і своїм батькам із честю нести високе звання козачат та жити задля розквіту і становлення рідної Вітчизни. П’ятикласники продемонстрували свої знання історії козацького руху, вміння, силу і спритність, ознайомились із життям козаків, їх побутом та звичаями, що панували на Запорізькій Січі. Після  урочистої  частини відбулися змагання козаків та козачок.  Активними учасниками конкурсної частини програми стали друзі нашої школи – учасники АТО, які отримали звання «козаків-наставників».

                                                                                         Бублик Т.В., директор школи

Переглядів: 403 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar