Головна » 2019 » Квітень » 17 » Методичний стартап для вихователів закладів дошкільної освіти
12:28
Методичний стартап для вихователів закладів дошкільної освіти

16.04.2019 на базі дошкільного навчального закладу № 21 «Калинонька» (директор Пищик Т.С.) відбувся методичний стартап для вихователів закладів дошкільної освіти міста з проблеми: «Педагогічний маркетинг: «Соціо-ігрові технології у роботі з дошкільниками як важлива умова на шляху до Успіху».

Педагоги мали змогу познайомитися з практичними формами роботи зі старшими дошкільниками за соціо-ігровою технологією, яку презентували вихователі ІІ старшої дошкільної групи Грабар Л.Є. та Забіла Н.О. у творчому «Агенстві дизайнерів «Калинонька».

Дошкільнята мандрували світом творчих професій, перетворювалися на юних ландшафтних дизайнерів, показали вміння позитивно спілкуватися в мікрогрупах, домовлятися, слухати та чути один одного, приймати спільне рішення. Маленькі вихованці радо і вправно долучалися до спільної практичної діяльності в групах, висловлювали та обговорювали ідеї, планували, вибирали матеріали та практично створювали ландшафтні композиції.

У процесі нетрадиційної роботи з кадрами, яку провела методист ММК Василевська Л.С., педагоги більш глибоко познайомилися з особливостями роботи за соціо-ігровою технологією та практично повправлялися у використанні ефективних методів та прийомів розвитку дитини напередодні вступу до Нової української школи.

 

Переглядів: 208 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar