Головна » 2016 » Січень » 21 » «Марафон» народження нових Активних громадян
12:33
«Марафон» народження нових Активних громадян

«Активні громадяни» – програма Британської Ради у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Британська Рада спільно з усіма зацікавленими партнерами 15-17 січня проводила загальноукраїнський марафон «Активні громадяни» в різних містах України, в тому числі й у місті Чернігові. Основна ідея марафону - провести одночасно локальні тренінги по всій країні і залучити до цього якомога більше учасників та регіонів і відповідно ініціювати нову хвилю проектів соціальної дії.

Організаторами (ГО «Чернігів Європейський» за підтримки  Британської Ради у партнерстві з Чернігівським національним технологічним університетом) була розповсюджена інформація про проведення цього заходу в Чернігівської області. Всі бажаючі мали можливість заповнити реєстраційну форму, в якій претенденти на участь, мали проявити свою обізнаність про особливості своєї громади, небайдуже ставлення до її проблем та прагнення до особистої участі у їх розв’язанні.  До  33 учасників – різних за віком, освітою і характером, але об’єднаних прагненням змін у своїх громадах –  було відібрано й двох педагогів Ніжинського Будинку дітей та юнацтва  .

Три дні було присвячено формуванню та розвитку Активного Громадянина, що може впливати на життя своєї громади. Програма була дуже насичена, змістовна та цікава, спрямована на мобілізацію особистісного потенціалу і соціальних ресурсів, що дозволяє задіяти їх для спільного досягнення цілей, а також виробити навички планування і реалізації проектів. Для відібраних учасників усі витрати, пов’язані з участю (проживання, харчування, проїзд в межах області), були за рахунок організаторів. Кожен учасник отримав сертифікат Британської Ради. Кожен випускник програми має можливість отримати мікрогрант від Британської Ради в Україні на реалізацію своїх проектів соціальної дії.

Всеукраїнсьий Марафон Активних Громадян у Чернігові завершився.  Наразі йде робота над розробкою проектів, щодо втілення цих ідей, пошук партнерів у їх реалізації. Бо в нашому місті, яке конче потребує позитивних змін, залучення додаткових ресурсів, є де «розгорнутися» активним громадянам, що вболівають за його майбутнє. 

Яременко Н. Г. ,Тимченко А. В.

Переглядів: 354 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar