Головна » 2016 » Червень » 14 » «Мандрівники» хочуть літати!
15:20
«Мандрівники» хочуть літати!

    14 червня вихованці табору з денним перебуванням «Мандрівники» при Ніжинській ЗОШ І-ІІІ ст. № 13 побували на захоплюючій екскурсії по військовій частині  Ніжинського авіаційного спеціального загону МНС. Учні мали змогу ознайомитись з літаками та їх технічними характеристиками, послухати цікаві розповіді авіаторів про важку та складну  роботу та навчальну підготовку пілотів, - а це ж 5 років навчання! Тепер школярі знають: щоб стати льотчиком, необхідно дуже добре вчитись та, звичайно, займатись спортом, щоб мати  відмінні фізичні якості.

Після екскурсії учні  мали змогу оглянути кабіни, зайти в гелікоптер, потриматися за штурвал. Величезне задоволення діти отримали від розповіді про способи гасіння пожежі спеціальними літаками. Не кожен дорослий у своєму житті бачив зсередини літак зі скляною підлогою, який використовують для аерофотозйомки місцевості!

Діти захоплено спостерігали за злетом гелікоптера, слухали командирів, які розповідали про доблесні сторінки української авіації. Протягом екскурсії учні з цікавістю розпитували льотчиків про чорні скриньки й панель приладів, навігацію нічних польотів і парашути, роботу штурмана й механіка.

Повернувшись до школи з новими враженнями, вихованці зізнались, що мріють про небо. Хто знає , можливо хтось із них в майбутньому і справді здобуде цю романтичну і водночас мужню професію пілота?

Директор школи С.Г.Несклада

 

 

Переглядів: 275 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar