Головна » 2018 » Жовтень » 18 » Мальовничий світ творів Василя Сухомлинського надихнув на творчість вихованців СЮТ
14:33
Мальовничий світ творів Василя Сухомлинського надихнув на творчість вихованців СЮТ

Протягом вересня-жовтня у Ніжинської СЮТ було реалізовано творчий проект «Читаю, фантазую, малюю та майструю», присвячений 100-річчю з дня народження Василя Сухомлинського. Діти на заняттях гуртків ознайомлювалися з казками та оповіданнями славетного педагога та письменника, а потім втілювали свої враження у малюнках та виробах декоративно-прикладного мистецтва

З 17.10 до 27.10.2018 в закладі експонується виставка робіт учасників конкурсу «Краса, Натхнення, Радість,Таємниця». Назва виставки, яка, до речі, є назвою однієї з казок В. О. Сухомлинського, обрана невипадково. Адже саме ці поняття вміщують в себе чи не головні складові творчого успіху!

У свій успіх та талант щиро вірять учасники проекту – вихованці гуртків «Дизайн» (керівник Пасечніченко О.В.), «Декоративний розпис» (керівник Старостенко С.В.), «Виготовлення іграшок та сувенірів» (керівник Беленко Л.М.), «Паперопластика» (керівник Безпала Н.І.), «Початкове технічне моделювання» (керівник Подшиваліна Н. М.) та «Оригамі» (керівник Сидорець Т. В.), які це чудово продемонстрували, створивши яскраву творчу колекцію виробів за прекрасними, повчальними та вічно актуальними творами Василя Сухомлинського.

Методист Ніжинської СЮТ Яременко Н. Г.

 

Переглядів: 46 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar