Головна » 2018 » Січень » 11 » Майстер-клас із лепбуку
13:42
Майстер-клас із лепбуку

Майстер-клас із лепбуку

      Нова українська школа вимагає від сучасного вчителя нових підходів до навчання дітей, нових форм і методів роботи, нестандартної подачі  навчального матеріалу. Одним з ефективних, цікавих, новітніх методів організації навчальної діяльності з молодшими школярами є лепбукінг.

      Ця технологія зацікавила вчителя 1 класу Ніжинської ЗОШ І ст..№8 Лавреху Н.О., яка почала  створювати інтерактивні папки  - лепбуки  та поділилась своїми надбаннями з колегами.  Під час  майстер-класу Наталія Олександрівна розповіла, які матеріали потрібні для створення лепбуку, коротко зупинилась на їх різновидах. Лавреха Н.О. ознайомила колег з етапами створення лепбука, його структурою та перевагами. Вчителі спробували практично виготовити найбільш цікаві елементи інтерактивної папки: міні-книжечки, кишеньки, різнорівневі блокнотики, 3Д-елементи. Були продемонстровані найбільш цікаві для учнів деталі, що обертаються, проведено інструктаж по їх створенню.

     Досвід  роботи  вчителя  з першокласниками  показав, що лепбуки цікаві для дітей, адже те, що дитина створює своїми руками, є для неї цінним та важливим, а значить, й ефективним у навчанні.

Директор школи               І.С.Ухо

Переглядів: 1585 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar