Головна » 2016 » Серпень » 11 » «Літоленд» або Малі Олімпійські ігри в ДНЗ № 13 «Берізка»
14:34
«Літоленд» або Малі Олімпійські ігри в ДНЗ № 13 «Берізка»

10.082016р.  в ДНЗ № 13 «Берізка» відбулося спортивно-масове дійство «Літоленд» або Малі Олімпійські ігри для малят. Спортивний майданчик прибраний прапорцями і різнокольоровими кульками, звучать бадьорі, мажорні, бо саме в ці дні в далекій Бразилії – в Південній Америці проходять літні Олімпійські ігри і кращі спортсмени Світу і Батьківщини захищають честь рідної держави так далеко -  на іншому континенті.

Ось маленькі спортсмени садка на честь проведення Олімпійських ігор в Бразилії, підняли прапор цієї гостинної держави разом з прапором України.

Змагалися маленькі спортсмени на швидкість та якість у естафетах, стрибкам з м’ячами, каталися на самокатах, переносили воду для ляльок, хлопчики підтягувалися на перекладені та турніках, футболісти грали в улюблену гру. А на останок - всі рушили на водні процедури до улюбленого басейну і, як виявилося, це змагання малюкам сподобалося найбільше! Всі маленькі спортсмени з величезної святкової цукерки отримали Олімпійські подарунки – маленькі футбольні м'ячики. Радість і емоції помножені на велику силу любові - просто були безмежні!

Ось і підійшло до закінчення прекрасне святкове дійство «Літоленд», яке не лише розважало і згуртувало малят, а й подарувало нові враження і знання про спорт, Олімпіаду, як важливу складову життя і дорослих, і маленьких.

 

                                                      Хорешко Н.В

Інструктор з фізкультури ДНЗ № 13 «Берізка»


Переглядів: 483 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar