Головна » 2017 » Листопад » 13 » Лірика у виконанні ліцеїстів
16:04
Лірика у виконанні ліцеїстів

Лірика у виконанні ліцеїстів

     Я знаю вас, нащадки запорожців, Я вірю вам і низько б'ю чолом. Дивлюсь на вас – і вірою займаюсь, І б'ю поламаним крилом (Олександр Олесь)

     10 листопада в другій половині дня в ліцеї панувала особлива атмосфера: бурхливі емоції й незрівняні враження в глядачів викликали виступи всіх учасників співочого заходу – ІІ загальноліцейського фестивалю патріотичної пісні «З Україною в серці», який був присвячений пам’яті Героїв Майдану, бойовим подвигам сучасних захисників Вітчизни. «Головна мета нашого свята – довести, що пісня об’єднує український народ і надає йому неабиякої сили», - наголосили ведучі Фестивалю Гончарова Катерина та Крапив’янський Всеволод.

    Співаючи, ми зазирали в нашу історію, у минуле, намагаючись побачити картини народження української нації. Коли звучала пісня, то серце миттєво наповнювалось почуттям любові до рідного краю, до свого народу, гордості за Україну. Аліферова Злата, Сич Наталія («Ми – Україна»), Пліско Кристина («Пливе кача»), Туш Христина («Рідний край», «Журавлина доля», «Україна-мати»), Супруненко В., Яковенко К., Потьомкіна О. («Мова єднання»), Костирко Аліна («Лише у нас на Україні»), Бочковська А. ("Кароока Україна"), Кремез Микола та Бочковська Анна («Все буде добре») своїми виступами вкотре довели, що саме вона, пісня, є основою збереження нації та традицій українського родоводу.

     Захоплення, щира радість від усвідомлення того, що у нас є такі надзвичайно талановиті, розумні, невгамовні, а головне, – відкриті, світлі, багаті на українську пісню діти – саме так можна окреслити той спектр позитивних емоцій, які ми отримали від Фестивалю, який вкотре підтвердив слова Великого Кобзаря:

Наша думка, наша пісня

Не вмре, не загине…

От де, люди, наша слава,

Слава України!

Кошова Л.С, педагог-організатор ліцею

 

Переглядів: 219 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar