13:43
Міжнародний день толерантності

14 листопада  у гімназії №16  була  проведена лінійка до Міжнародного дня  толерантності.    

         Учні дізналися, що толерантність — це не поступка, поблажливість чи потурання. Толерантність — це передусім активна позиція, що формується на основі визнання уні­версальних прав та основних свобод людини.  Толерантність означає поважання, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості.

         Проявляти толерантність – це означає розуміти один одного, ставитися один до одного терпимо, щоб будувати мирне майбутнє.

Психологічна служба


                      Школатериторія толерантності

 

         Cьогодні 16 листопада у всьому світі відзначається Міжнародний день толерантності .Тож і в нашому закладі для учнів 5-го класу класний керівник Сурмачевська Н.В. та соціальний педагог Сілівоненко К.О. провели гру-квеcт «Школа – територія толерантності» .

         Квест – це інтелектуально-динамічна гра, яка полягає у проходженні командою вказаного маршруту за умови виконання спеціальних завдань. Метою даного квесту було розвивати стосунки між членами класу, комунікативні здібності учнів, навички інтерв'ювання, навички самоорганізації на спільну діяльність; визначити творчий потенціал дітей та їхні лідерські риси; виховувати у дітей знання про толерантність, інтолерантність. Спочатку клас розділився на дві команди, а після поділу отримали мапи квестової зони, на яких були позначені завдання та де їх можна знайти. І ось все для старту готове. Квест почався! Діти з величезним азартом ринулися у «бій». Обидві команди мали пройти одні й ті ж завдання, але рухалися різними маршрутами. Вони вирішили всі завдання і знайшли сундучок з скарбом. Гра супроводжувалася яскравими емоціями і чудовими враженнями.

 

 

 

Переглядів: 408 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar