Головна » 2016 » Березень » 17 » Лекторій представників правоохоронних органів
11:09
Лекторій представників правоохоронних органів

15 березня 2016 року для учнів  8-х та 9-х класів ЗОШ І-ІІІ ст.. № 10 проведений лекторій на тему «Взаємні права та обов'язки батьків та дітей. Особливості адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх». Вчителем правознавства Кресан А. О. та соціальним педагогом Максименко О.В. були запршені представники служби у справах дітей та відділу кримінальної поліції у справах дітей з метою превентивного виховання підростаючого покоління.

Завідуюча сектором профілактики правопорушень служби у справах дітей Єрофєєва Лариса Григорівна роз'яснила дітям  основні положення Кодексу про адміністративні правопорушення, звернула увагу на розмір штрафів, які сплачують батьки за проступки дітей. Діти запитували про вік відповідальності, цікавилися, які проступки найчастіше вчиняють підлітки в Україні, до кого можна звернутися за захистом своїх прав. Лариса Григорівна наголошувала, що потрібно бути дисциплінованими, дотримуватися норм закону і правопорядку в школі, у громадських місцях, у сім'ї. Учні зрозуміли взаємний характер прав та обов'язків батьків та дітей.

Переглянувши відео фрагмент про захист неповнолітніх правопорушників та життя дітей у колонії, діти уважно слухали інформацію начальника сектору Ніжинського відділу  кримінальної поліції  у справах дітей Колесник Світлани Василівни. Наголошувалося на обставинах, які обтяжують та полегшують відповідальність згідно законодавства України.  Світлана Василівна пояснювала учням небезпечність інтернет-спілкування з незнайомими людьми, розслідування правопорушень у сфері поширення інформації про людину. Виступаючі наголошували дітям, що не потрібно замовчувати про скоєне правопорушення.Слід  турбуватися не лише про свою безпеку, а потрібно припиняти протиправні дії у сучасному суспільстві, щоб оточуючі люди не опинилися в небезпеці.

Директор школи              О.М.Мисник

Переглядів: 304 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar