Головна » 2018 » Квітень » 17 » Квітневий успіх «АРАБЕСКУ»
08:21
Квітневий успіх «АРАБЕСКУ»

13-14 квітня 2018 року факультет культури і мистецтв імені Олександра Ростовського, кафедра музичної педагогіки та хореографії, соціально-гуманітарний відділ Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя проводили І Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Мистецька освіта України у сучасних вимірах» та ІІІ Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Квітневі викрутаси». Фестиваль-конкурс відбувався в 5 вікових категоріях, 89 постановок були презентовані на розгляд журі.

З успіхом представили свою творчість на фестивалі-конкурсі «Квітневі викрутаси» підготовча та старша групи Зразкового хореографічного ансамблю «АРАБЕСК» (керівник Лисиця О. А.) Ніжинського Будинку дітей та юнацтва. За чудове виконання хореографічних композицій «Бджолиний вулик» та «Мелодія» вони відзначені Золотим і Срібним дипломами, а їх керівник Лисиця Оксана Анатоліївна нагороджена Грамотою та отримала сертифікат за участь науково-практичній конференції.

Вітаємо талановитих вихованців ЗХА «Арабеск» та Оксану Анатоліївну з новою творчою перемогою та бажаємо подальших успіхів на шляху до вершин хореографічного мистецтва!

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 261 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar