Головна » 2020 » Січень » 29 » Курси підвищення кваліфікації з питань ЦЗ та БЖ для директорів закладів освіти
12:57
Курси підвищення кваліфікації з питань ЦЗ та БЖ для директорів закладів освіти

27  - 28 січня 2020 року    на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №1 при  активному сприянні Управління освіти було організовано проходження курсів підвищення кваліфікації з питань ЦЗ та БЖ для директорів закладів освіти. Заняття проведені у   цікавій , повчальній лекційно-практичній формі   викладачами  Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області  Добрицею В.П  та Моргуном О.О., у якому взяли участь начальник  Чернишов Г.Г.  та головні спеціалісти відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, оборонної та мобілізаційної роботи      виконавчого комітету Іваницький А.П. та Марченко Н.П.

По закінченню   навчання  всі керівники  закладів освіти  успішно  склали іспит  і отримали  Посвідчення ДСНС   про функціональне навчання  (підвищення  кваліфікації  цільового призначення ) у сфері цивільного захисту, виданого навчально -методичним центром ЦЗ та БЖД Чернігівської області. 

Приємно  виразити   найщиріші слова  вдячності за отримані знання від  гостей м.Чернігова  і  щиро подякувати  керівництво  Управління освіти    за можливість  пройти  таке потрібне навчання у м. Ніжині.

 Ми всі сподіваємось, що  нам ніколи не доведеться застосовувати набуті знання та навички в умовах реальних надзвичайних ситуацій, але,  як кажуть   на Україні: «Той, хто   знає - той   не блукає».

Від імені та за дорученням директорів закладів освіти,

При мушко Н.М., директор ДНЗ№13 «Берізка».

                                                                                                

 

Переглядів: 161 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar