Головна » 2017 » Грудень » 28 » Кубок Ніжина з міні-футболу серед шкіл виборола команда Ніжинської ЗОШ № 13
10:55
Кубок Ніжина з міні-футболу серед шкіл виборола команда Ніжинської ЗОШ № 13
Протягом грудня місяця за підтримки Федерації Футболу міста, Відділу з питань фізичної культури та спорту, МЦ «Спорт для всіх» та ДЮСФШ у спортивному залі ЗОШ № 9 відбувався розіграш кубку м. Ніжина з міні-футболу серед збірних команд загальноосвітніх шкіл, в яких прийняли участь 11 команд.

До фінальної частини дійшли 4 найсильніші команди, які продемонстрували цікавий видовищний футбол за підтримки численних уболівальників, що прийшли підбадьорити улюблених спортсменів. Призерів та переможців цих змагань було виявити нелегко, адже серед суперників велася запекла боротьба. 4 місце зайняла ЗОШ № 17, також приємно здивувала молода команда ЗОШ № 15, яка зайняла 3 місце.

У фінальні грі зустрілися дійсно найсильніші – команда обласного ліцею та ЗОШ № 13.  Лише в пробитті штрафних ударів фортуна усміхнулася футболістам ЗОШ № 13 – вони і стали переможцями цього турніру.

Команди, які посіли 3, 2, та 1 місце отримали від організаторів грамоти та медалі, а команда-переможець – кубок цього турніру.