Головна » 2018 » Листопад » 20 » Кубкові змаганнях області з техніки пішохідного туризму в смт. Талалаївка
12:16
Кубкові змаганнях області з техніки пішохідного туризму в смт. Талалаївка

         З 16.11 по 18.11.2018 р відбулися   Кубкові змаганнях області з техніки пішохідного туризму  в смт. Талалаївка .

         Ніжинські туристи були представлені трьома командами – дитяча збірна Центру ТКУМ під керівництвом Кармазіної І.В., збірна команда керівників гуртків та школярів під керівництвом Перевери О.А. та Тарари В.О. а також команда випускників Центру під керівництвом Шевченка В.А.

 Етапи змагань: особисто командна дистанція, робота у парах – зв’язках, командна дистанція рятувальні роботи.

         У кожному з видів змагань наші спортсмени отримали призові місця, учень ЗОШ І-ІІІ ст. Богдан Шкор виконав норматив І юнацького розряду.

В загальному заліку особисто командних змагань керівник гуртків Перевера Олександр посів ІІІ місце, а також разом зі своїм учнем Ковтуном Русланом на дистанції зв'язок були другими після титулованої зв'язки чемпіонів України Онищенко Сергія (майстер спорту) і Кононця Евгенія (кандидат в майстри спорту), доречі представники Ніжинської збірної команди “Темп”, зв'язка в складі керівника гуртків Тарари Владислава та випускника Центру ТКУМ Тарари Віталія посіли ІІІ місце. За особисто командними результатами команда “Центр ТКУМ” була ІІІ-ю, за результатами зв'язок ІІ-ми, і на командній дистанції були ІV-ми. Це лише перші змагання команди в такому складі, команда має потенціал боротися за перші місця як на обласних змаганнях так і на змаганнях всеукраїнського рівня.

Бажаємо успіхів на наступному етапі кубку області “Адреналін 2018-2019”, що пройде в смт.Варва .

Переглядів: 22 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar