Головна » 2016 » Грудень » 6 » Кращий плакат до 25-ої річниці з Дня Збройних Сил України
09:43
Кращий плакат до 25-ої річниці з Дня Збройних Сил України

Кращий плакат до 25-ої річниці з Дня Збройних Сил України

5 грудня 2016 року на території військової частини А 3160 відбулося урочисте підведення підсумків конкурсу на кращий плакат до 25-ої річниці з Дня Збройних Сил України серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Ніжина.

Мальовничі плакати, сповнені любові до Батьківщини та гордості за мужніх воїнів, які боронять терена України гідно прикрасили стіни актової зали військової частини. Хоч свято у військових, але справжніми гостями були діти. Кожен учень, піднімаючись на сцену, ділився враженнями від того, що саме надихнуло його створити таку картину. Із уст дітей лунали вірші, пісні та слова подяки рідній ненці Україні за те, що вона має таких вірних синів як наші військовослужбовці.

Подарунком для працівників військової частини та пізнавальним, профорієнтаційним для учнів ЗНЗ виявився відеофільм про діяльність ремонтно-інженерних військ.

Переможців було визначено голосуванням присутніх у залі військовослужбовців. Полковник Кушнір Микола Іванович, командир військової частини А 3160, нагородив усіх учасників конкурсу подяками, переможців – дипломами та кубками.

І місце – Юрченко Анастасія, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 17;

ІІ місце – Бисько Світлана, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. № 15;

ІІІ місце – Супруненко Владислава, учениця ліцею при НДУ ім. М.Гоголя.

Не залишились без уваги вчителі, які отримали красиві зимові троянди, в знак поваги за те, що вони плекають юні таланти та багато уваги приділяють національно-патріотичному вихованню справжніх патріотів нашої Держави.

Фото з учнями-учасниками конкурсу, дитячі роботи і гарні спогади залишаться на згадку в стінах військової частини.

Методист ММК  Даниленко О.Ю.

 

Переглядів: 632 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar