Головна » 2016 » Жовтень » 10 » Конференція у ЗОШ №1
15:21
Конференція у ЗОШ №1

    Шостого жовтня у Ніжинській ЗОШ №1 відбулася конференція, яка присвячена річниці дню народження видатного українського письменника Багряного Івана Павловича.

    Учасниками цього дійства були учні 10 та 11 класів, а також вчителі української мови та літератури. Втім, кожен охочий міг прийти та послухати щось нове і цікаве про Івана Багряного. Ведучою та координатором конференції була Чепела Ольга Миколаївна, учитель української мови та літератури. В актовий зал завітав і сам Іван Багряний, роль якого виконував Телелеков Дмитро, учень 11 класу. Глядачі впізнали письменника завдяки капелюху, відповідній одежі, поставі, рішучому погляду і особливому шарму, що випромінював Іван Павлович. Про деякі неймовірні біографічні відомості та про творчий шлях розповідали  такі  старшокласники : Протопов Владислав, Луценко Олександра, Хвост Даша, Музиченко Руслана та інші.

     Найбільш цікавим виявився перегляд фрагментів фільмів за творами Багряного. “Тигролови” і “Сад Гетсиманський”  - саме вони були екранізовані.

Заступник з виховної роботи Я.В. Саєнко

Переглядів: 260 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar