Головна » 2017 » Грудень » 1 » Компетентнісний підхід в освітянському менеджменті
14:52
Компетентнісний підхід в освітянському менеджменті

29 листопада 2017 року за сприяння Управління освіти Ніжинської міської ради Чернігівської області директор ліцею Алєксєєнко С.Г. та заступник директора з навчально-виховної роботи Крапивʼянська Л.В. узяли участь у VІ щорічній Київській конференції з нових освітніх технологій за темою «Нові компетенції сучасного керівника навчального закладу в умовах впровадження основних положень Закону України «Про освіту» та базового навчального плану», що проводилась за ініціативи Асоціації керівників закладів освіти «Відроджені гімназії України».

Насичена програма конференції містила різноманітні заходи, захоплюючі та  змістовні. Особливо цікавим виявився візит до гімназії №257 «Синьоозерна» м. Києва, де відбулась екскурсія по закладу, презентація регіонального експерименту «Мультипрофільне навчання в 10 – 11 класах загальноосвітньої школи» та представлена робота в громадських проектах по залученню додаткових коштів на створення сучасної матеріально – технічної бази закладу.

Хочеться відмітити актуальність та високий рівень практичної значущості досвіду колективу гімназії і в організації освітнього процесу, і в інноваційних підходах до вирішення господарських проблем. Знайомство з іншими навчальними закладами, спілкування з однодумцями, можливість отримати нову цікаву і корисну інформацію – все це є складовими найефективнішого шляху професійного зростання сучасного керівника.

 

Алєксєєнко С.Г.,

директор ліцею   

Переглядів: 267 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar