Головна » 2015 » Листопад » 25 » Kомандний чемпіонат міста з шахів серед учнів ЗНЗ
11:11
Kомандний чемпіонат міста з шахів серед учнів ЗНЗ

18-19 листопада у шаховому клубі ДЮСШШ відбувся командний чемпіонат міста з шахів серед учнів ЗНЗ, у якому взяли участь 12 збірних. За умовами турніру до складу кожної з команд увійшли найсильніші гравці школи – три хлопці та одна дівчина 2002 р.н. та молодші. Від початку змагань головна боротьба розгорнулася між командами ЗОШ № 1, 7, гімназій № 3 і 16. Після третього туру безумовними лідерами шахових перегонів стали юні шахісти гімназії № 3: Вадим Мартиненко, Кіріл Білиловець, Данііл Малашич і Владислава Шейко. Вони впевнено пройшли всю турнірну дистанцію, вигравши всі матчі, та здобули переконливу перемогу зі стовідсотковим результатом — 18 з 18 можливих! Більш запеклі шахові баталії точилися за друге та третє місця між ЗОШ № 1 та гімназією № 16. У підсумку вітаємо зі срібним результатом гімназистів Івана Вискірка, Назара Остапця, Данила Заболотного, Андрія Бобиренка та Лілію Ядуту – вони здобули 15 очок. Почесне третє призове місце посіли учні ЗОШ № 1: Артем Косяк, Олег Ландар, Артем Недоля, Данило Судденко, Альона Косяк із 14 очками.  Переможці отримали головний Кубок турніру, медалі та грамоти, «срібні» та «бронзові» призери — медалі та грамоти від міського відділу з питань фізичної культури та спорту.

Переглядів: 299 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0