Головна » 2017 » Січень » 6 » Коляда іде за собою Святе Різдво веде!
16:48
Коляда іде за собою Святе Різдво веде!

Коляда іде за собою Святе Різдво веде!

Святе Різдво - чарівна зимова казка, яке повертає кожного з нас в щасливе дитинство, переповнюючи світлими і радісними почуттями, дає невичерпну життєдайну енергію на весь рік.

І вже традиційно в дошкільному навчальному закладі №13 «Берізка», де відродження українських традицій на засадах Концепції Софії Русової є обов'язковим, традиційне  проведення народного святкового дійства «Коляда іде за собою Святе Різдво веде», метою якого є виховання любові, поваги до обрядовостей загалом, поглиблення знань дітей про народні звичаї та обряди святкування Новорічно-Різдвяних свят на Чернігівщині, є найріднішим і наймилішим родинним святом...

Ось-ось розпочнеться в небесах найсвятіше…До нас прямує  Різдвяна казка …    Свят-вечір надходить, Різдвяна  зірочка сходить і кожен з нас  в маленького Ісусика  може попросити здійснення найпотаємніших мрій... Нехай маленький Ісусик принесе всім і маленьким і дорослим світлий промінчик Тепла, Любові і щирої радості і миру на благословенну Україну. 

Погляньте, батько-дідух на почесному місці , як годиться, бо кажуть на Україні : «Дідух до хати – біда з хати!» . В переддень Святого Різдва залунали голосні колядки «Коляд, коляд, колядниця, добра з медом паляниця…», дорослі і діти бажали один одному щастя, здоров'я, достатку на многії і благії літа. Вихованці охоче розповідали про традиції і обряди Різдвяного Свят-вечора, про головні страви святвечора, а їх  аж 12!   Всі чекають того дива!

Наші дошкільнята біля святкової новорічної ялинки діти з зацікавленістю і обережністю розставляли фігурки Різдвяного вертепу, прибирали його і проживали разом з маленьким Ісусиком святе народження Спасителя.   Вже традиційно, цей надзвичайно красивий казковий вертеп люб’язно, надала багатодітна  родина  священника Леонтьева В.І.

А ще малі дошкільнята разом з турботливими педагогами Хорешко Н.В., Гнітій Л.О., Максименко А.В., Колесник А.В., Щербак Р.М., Парубець Н.Г., Вергун І.А., Куранда І.В.напередодні святого Різдва  потурбувалися про братів наших менших -  зимуючих птахів, адже їм  в цю пору надзвичайно важко...  Ви тільки погляньте на це диво – дивовижне!!! Це не просто  торт  святковий , а годівниця креативна для пернатих з улюбленими  смаколиками . Смакуйте на здоров’я любі синички, горобчики, снігурі, сороки-білобокі та   веселої нам співайте!!! 

Ото ж, усім щиросердно  зичимо веселого Різдва та смачної куті, миру і любові кожній родині.

 

                             Завідувач ДНЗ №13  Н.М.Примушко

 

Переглядів: 480 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar