Головна » 2018 » Лютий » 27 » Колегія працівників Управління освіти
12:18
Колегія працівників Управління освіти

27 лютого 2018 року в актовій залі ЗОШ І-ІІІст. №2 відбулося розширене засідання  колегії Управління освіти. На порядок денний були винесені наступні питання:

1. Про результати обстеження санітарно-гігієнічного стану закладів дошкільної освіти.

Назаренко Н.М.         -головний спеціаліст   відділу держнагляду за дотриманням  санітарного законодавства   Ніжинського міськрайонного управління Головного управління Держпродслужби   в Чернігівській області 

Виступаючі:

Литвин Людмила Федорівна                   - старша медична сестра ДНЗ № 17;

Перепелиця Діана Василівна                  - старша медична сестра ДНЗ № 15;

Тарасенко Валентина Миколаївна  - старша медична сестра ДНЗ № 1.

          2. Про організацію виконання Розпорядження КМУ №903-р від 13.12.2017 року «Про затвердження плану заходів на 2017-2019 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти  «Нова українська школа».

           Пономаренко Н.О.     - заступник начальника Управління освіти;

Виступаючі:

Кононенко Надія Павлівна - заступник директора з навчально-    виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. № 10;

Василевська Людмила Семенівна  - методист міського методичного   кабінету;

             3. Про формування мережі класів на 2018-2019 н.р.

                 Горбач Н.В.       - спеціаліст І категорії     Управління освіти;

         4. Про особливості ЗНО-2018.

           Іващенко Л.І.    - методист міського   методичного кабінету;

         5. Різне.

Сьогодні це була конструктивна розмова про основні проблемні питання освітньої галузі.Завдання, які необхідно реалізувати, зазначені в ухвалі колегії, що буде доведена до відома педагогічного загалу наказами Управління освіти.

Перед керівниками  виступив  заступник міського голови  Алєксєєнко І.В., який відзначив успіхи учнів закладів загальної середньої освіти в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Звернена увага директорів закладів освіти на персональну відповідальність кожного за роботу закладу. Питання визначення базових закладів профільної загальної середньої освіти на часі, і це видно із основних положень Закону України "Про освіту". Чим раніше зрозуміють це школи міста, тим більше коштів можна буде залучити для покращення матеріально-технічної бази. А це -  мільйони гривень для виконання приписів інспекторів Ніжинського МРВ УДСНС України в Чернігівській області. Ігор Володимирович наголосив на необхідності діалогу і взаєморозуміння між батьками, громадськістю та педагогами. І тут значна роль директора закладу.

Своїми думками про роль профспілки у житті закладів освіти поділився голова Сорокін В.К..

 Підсумки роботи колегії підвів начальник Управління освіти  С.М.Крапив’янський. Він проаналізував фінансову ситуацію в освітній галузі: для закладів загальної середньої освіти щомісяця не вистачає коштів освітньої субвенції; загалом дифіцит до кінця року складає більше 16 млн. гривнів на заробітну плату. Тому кожний директор закладу повинен розробити до 12 березня заходи економії коштів та подати їх до Управління освіти. Нова Українська Школа вимагає від кожного керівника закладу бачення перспективи розвитку закладу та організації співпраці всіх учасників освітнього процесу.

Презентації виступаючих на колегії

Ухвала

 

Переглядів: 559 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar