Головна » 2018 » Травень » 2 » «КЛІО» фаворити «ФАВОРУ»
12:42
«КЛІО» фаворити «ФАВОРУ»

В особливо святковій атмосфері відбувся з 24 по 27 квітня 2018 року Відкритий міжнародний турнір з інтелектуальних ігор «ФАВОР» в обласному Палаці творчості дітей та молоді м. Гомеля (Білорусь). Міжнародний форум юних знавців основ християнської культури у п’яте зібрав 15 команд з Білорусі, Росії та України. Форум організований Гомельською єпархією спільно з Гомельським обласним Палацом творчості дітей та молоді, управлінням освіти Гомельського облвиконкому, клубом інтелектуальних ігор «Біла рись», керівник якого відомий учасник телевізійного клубу знавців «Що? Де? Коли?», педагог додаткової освіти Леонід Климович є постійним ведучим турніру.

 

Турнір  має сприяти духовному, моральному та інтелектуальному розвитку учнівської молоді, розширенню та зміцненню знань школярів в галузі християнської культури, прищепленню навичок роботи в команді методами інтелектуально-ігрової діяльності. За своїм змістовним наповненням «Фавор» передбачає не тільки інтелектуальні змагання, а також збагачення духовного досвіду учасників через залучення їх до святинь та пам’яток Гомельщини. Цьогорічний турнір був присвячений темі: «220-річчя з дня народження і 150-річчя з дня блаженної кончини митрополита Литовського и Виленського Йосипа (Семашка)».

Учасників турніру чекала в Гомелі насичена ігрова та екскурсійна програма:

24 квітня – ПЕРШИЙ ДЕНЬ, СВЯТКОВИЙ. Одразу ж після урочистого відкриття збірні команди країн-учасниць поринули в атмосферу інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», а також зіграли серію медіа-ігор «Великийй екран». Команди змагалися не тільки за правильну відповідь, а й за цікаві книги духовно-морального змісту, які отримували гравці, що влучно відповідали на запитання. Вже в перший день визначилися перші фаворити турніру, серед яких команда «Кліо» Ніжинського Будинку дітей та юнацтва (педагог-тренер Сурков В. М.) у складі Самойла Володимира (міський ліцей), Банзерук Анни (ЗОШ № 10), Меркулової Єлізавети (ЗОШ № 5) та Куликівської Ольги (ЗОШ № 2). П’ятим гравцем у команду був запрошений Буряс Василь з м. Суми.  

25 квітня – ДРУГИЙ ДЕНЬ, ІГРОВИЙ. Учасники подолали три тури гри «Що? Де? Коли?», здійснили «Мозковий штурм» та змагалися у грі «7 на 7 для ерудитів», в якій перемогу одержала наша команда «Кліо»!

26 квітня – ТРЕТІЙ ДЕНЬ, ПАЛОМНИЦЬКИЙ. Учасники міжнародного турніру інтелектуальних ігор "Фавор" взяли участь пам'ятних заходах 
до 32-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС: мітинг та панахиду у церкві святого Архангела Михаїла в м. Гомелі.

27 квітня – ЧЕТВЕРТИЙ ДЕНЬ, ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ. Традиційно учасники турніру «ФАВОР» долучаються до з’йомок телегри «Ерудит-п’ятірка» ТРК «Гомель». Україну у міжнародній збірній, яка здобула перемогу, представляв ніжинець Володимир Самойло.

На урочистому закритті турніру було оголошено результати турніру та відбулось нагородження команд. Один диплом за перше місце, три дипломи за друге місце та подарунки від Гомельської єпархії привезла наша команда "КЛІО" з інтелектуального турніру "Фавор". Вітаємо ніжинських розумників та їх наставника Суркова В. М. за ІІ загальне місце на турнірі такого високого рівня!  

Переглядів: 102 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar