Головна » 2016 » Квітень » 21 » Храм душі починається з першої цеглинки або День відкритих дверей в ДНЗ №13
16:14
Храм душі починається з першої цеглинки або День відкритих дверей в ДНЗ №13

Цього дня   чекали і готувалися особливо ретельно  всі в колективі  ДНЗ №13 «Берізка», бо подія важлива – «День відкритих дверей» для  батьків, які вирішили довірити   цьому закладу  найдорожче – своїх синочків і донечок . Прибрана святкова зала  в  Палаці Дитинства і Любові гостинно  зустріла нове поповнення батьківської родини. 

На всі  питання  з приводу  адаптації дитини в нових  умовах , харчування, навчання і виховання  дошкільнят, цікаво і зворушливо  з використанням  інноваційних технологій  повідала  завідувач ДНЗ, заслужений працівник освіти  і науки  України Н.М.Примушко.  Надали  консультації батькам з  моделюванням ситуацій   - старша медична сестра Редька Т.М., вихователь-методист  Серга Т.В., досвідчені  садівниці -  вихователь вищої категорії  Гнітій Л.О., вихователь-методист – Парубець Н.Г., молодий вихователь Максименко А.В., а  батьки ділилися своїм досвідом виховання малечі в родині.

Всіх зачарував  музичний подарунок - виступ  вихованців  хореографічної студії «Любисток»  та театр  пісні «Срібний гомін» (керівники Московська О.М., Нагорна І.В.).      Мріяли батьки, дивлячись на маленьких акторів , що  і їх крихітки зовсім скоро будуть такими ж вправними і талановитими, бо все починається з дитинства, яке освячене великою  любов’ю  і турботою. «А в цьому садку інакше працювати не вміють», -  так  говорили зворушені увагою гості. Свої омріяні, сокровенні побажання, молоді батьки помістили на колоритному, прикрашеному стрічками і журавликами «Дереві бажань».

Хай легкою буде  стежинка до садочка, хай зростуть щасливими, здоровими і талановитими  маленькі ніжинці  - наші діти!

 

За дорученням  нового поповнення батьківської родини , колишня випускниця дошкільного закладу  №13 «Берізка» 

  Свєтлова  О.В.

Переглядів: 376 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar