Головна » 2016 » Вересень » 20 » Ходить доля між людьми …
14:19
Ходить доля між людьми …

Людмилі Іванівні Лисиці встелила доля стежки освітянськими рушниками.

Лисиця Л. І. – педагог з величезним багаторічним досвідом. Де б не опинялася вона на своєму життєвому шляху, географія якого поширюється від Волині до Сахаліну, завжди працювала самовіддано,  за покликанням та переконанням в обраній професії.

ЇЇ трудовий ланцюжок виглядає так: 1966-1967 р. – старша піонерська вожата Грачівської середньої школи (Оренбурзька обл.), 1967-1971 р. – студентка Луцького педінституту ім. Лесі Українки, 1971-1972 р. – учитель англійської мови Радовичевської восьмирічної школи (Волинська обл.), учитель англійської мови Оріховської середньої школи (Полтавська обл.), 1975-1978 р. – учитель англійської мови Нафтегорської середньої школи (Сахалінська обл.), 1978-1979 р. – заступник директора Ставищанської заочної школи (Київська обл.),  з серпня 1979 р. по липень 2013 р.– директор Ніжинського будинку дітей та юнацтва, з липня 2013 р. - заступник директора НБДЮ з виховної роботи.

За плідну багаторічну педагогічну роботу, заслуги в галузі освіти і педагогічної науки, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток дитячої творчості, значні успіхи у позашкільному навчанні й вихованні підростаючого покоління Лисиця Л.І. неодноразово нагороджувалася грамотами міського, обласного управління освіти та грамотами Міністерства освіти і науки України, Грамотами міської ради, Чернігівської обласної державної адміністрації, нагороджена Почесною Грамотою Кабінету міністрів України, медаллю А.С. Макаренка, Почесним знаком Чернігівської обласної державної адміністрації, має звання «Відмінник освіти».

Лисиця Л. І. – не просто висококласний фахівець у сфері освітнього менеджменту, а й людина ідеї, яка має власне бачення мети та завдань сучасної позашкільної освіти, зосереджуючись виключно на «педагогіці серця».

У Людмили Іванівни є своя формула успіху – починається вона з любові до дітей, до кожного з тих, хто поряд, з віри у торжество діянь, з надії, що крила творчості ще довго будуть дужими та молодими і сягатимуть жаданої висоти.

16 вересня 2016 року – дата офіційного закінчення трудової діяльності Людмили Іванівни.  Проте, всі, хто знає цю сучасну, енергійну жінку, впевнений, що вона не збирається «спочивати на лаврах». В нашому закладі вона пропрацювала більшу частину свого свідомого життя. Вона чималого навчила своїх колег, передавала свій досвід, багато зробила для оточуючих,  багато віддала своїй професії, адже вона не просто працювала, а вкладала у роботу душу щодня. Вона не тільки любила свою діяльність – вона жила нею!

Довгі роки трудових буднів і багатий життєвий досвід Лисиці Л. І. цінують її співробітники, цінує вся ніжинська громада, тому проводити її зібрався весь педагогічний колектив НБДЮ, міський голова Лінник А.В., заступник голови міськвиконкому Алєксєєнко І. В., начальник управління освіти Ніжинської міської ради Крапив’янський С. М. та його заступник Пономаренко Н.О. На адресу Людмили Іванівни звучали теплі слова подяки, приємні спогади, бо для багатьох в місті зустріч з цією непересічною людиною була знаковою подією. Квіти, грамоти, подарунки – все це невелика частина величезної пошани до людини, яка уособлює в собі цілу епоху в освітянському житті міста.  

Відтепер їй належить звикнути до інших турбот, нового цікавого життя, наповненого незвичайними відчуттями. Тепер можна присвятити себе улюбленим справам і тим приємним речам, на які часу раніше не вистачало, які доставляють справжнє задоволення, і поринути з головою в атмосферу справжнього відпочинку! А педагогічний колектив НБДЮ завжди радий бачити Людмилу Іванівну в закладі, бо не уявляє собі його без неї. Щиро зичимо Вам, дорога Людмило Іванівно, міцного здоров’я, довгих років життя на радість всім, сімейного благополуччя, миру і щастя Вам і Вашим близьким!

 

Директор БДЮ Забродська І.М.

 

Переглядів: 257 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar