Головна » 2018 » Квітень » 3 » ХІ Міжнародний конкурс українознавців для учнів 8 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
15:09
ХІ Міжнародний конкурс українознавців для учнів 8 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Із 29 по 31 березня 2018 року в м. Києві на базі Науково-дослідного інституту українознавства відбувся ХІ Міжнародний конкурс українознавців для учнів 8 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.Мета цього заходу – залучення учнівської молоді до наукових досліджень феноменів України та українства в сучасних націотворчих, соціально-економічних та етнокультурних процесах через індивідуально-пошукову діяльність. До участі у конкурсі запрошувалися учні 8 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів  України, учнівська молодь інших держав: Грецька Республіка, Королівсво Бельгія, Королівство Іспанія, Республіка Польща.

            Коваленко Катерина, учениця    9-а класу ННВК № 16 «Престиж», та її керівник Муквич Валентина Іванівна, представили на конкурс свою дослідницьку роботу:  «Становлення та розвиток театрального мистецтва в м. Ніжині». Катерина виборола  почесне 3 місце в цьому конкурсі та була нагороджена грамотою та цінними подарунками.

Переглядів: 161 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar