Головна » 2019 » Травень » 29 » ЮНІ НІЖИНЦІ – ПРИЗЕРИ ОБЛАСНИХ ПЕРЕГОНІВ З КАРТИНГУ
12:22
ЮНІ НІЖИНЦІ – ПРИЗЕРИ ОБЛАСНИХ ПЕРЕГОНІВ З КАРТИНГУ

Відповідно до наказу Управління освіти і науки облдержадміністрації від 24.04.2019 №152 з 24 по 26 травня 2019 року Чернігівським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді на аеродромі сільгоспавіації  по трасі Чернігів – Київ, між селами Красне та Топчіївка було проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (молодші юнаки, старші юнаки).

На Чернігівщині цей вид спорту досить популярний. Цього разу на змагання завітали команди з міста Глухів (Універ-рейсінг), клубу «Бориспіль-карт», Ніжинської СЮТ, Остерської СЮТ, Менської СЮТ і, звісно, господарі траси – чернігівці. Змагання проходили у різних класах картів: "Піонер-Н", Піонер-Н-міні", "Піонер-Б", "Кадет", "Популярний-М" та "125-безкоробка". За результатами змагань були нагороди та призи, але головне – участь юних гонщиків у змаганнях, можливість перевірки своїх сил та вмінь у керуванні картом.

Вітаємо команду юних ніжинських картингістів у складі: Алдабаєв Ярослав, Кікін Денис, Ковтун Богдан та їх наставника В. І. Опанасенка з успішним виступом на обласному етапі Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з картингу - ІІ та ІІІ місце в шосейно-кільцевих перегонах в класі машин "Популярний-Ю" та "Піонер - Б (4т)"!

Переглядів: 64 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar