Головна » 2016 » Жовтень » 17 » Як плекати діяльних патріотів?
15:27
Як плекати діяльних патріотів?

По-перше, показувати дітям гідні приклади. По-друге, змалку залучати їх до суспільно значущих справ: благодійних акцій, урочистої ходи разом з бійцями, волонтерського  руху разом з  батьками…

Цього дня , напередодні Покрови, музична світлиця  ДНЗ №13 «Берізка» гостинно зустрічала  величезну родину діток, батьків і дорогих гостей – воїнів АТО, обпалених війною,  а це військовий комісар Якущенко В.М., його побратими Баргамін М.М., Бартош І.М.

Ми свідомі того , що любов до Батьківщини  народжується  з любові до мами, родини, садочка, міста, звичаїв і обрядів  українців, які діти  навчилися шанувати. Саме напередодні  святої Покрови у теплій атмосфері  родини і  дорогих  воїнів,  малі козачата  урочисто  читали поезії про рідний Ніжин, про захисників Збройних Сил України, про  Україну, зворушливо співали улюблених пісень. Настоятель Покровської церкви о.Михаїл  з ніжністю і любов’ю , з особливими  щирими звертаннями і батьківським теплом  посвятив хлопчиків у козаки,  а  дівчаткам  -  побажав здоров’я  і нев’янучої вроди, бійцям - сили  і виваженості, родині батьків і педагогів -  миру і злагоди.

З словами щирої вдячності за багаторічну  співпрацю, патріотичне виховання маленьких ніжинці, звернувся   військовий комісар Якущенко В.М. до   дітей , колективу ДНЗ,  батьків та вручив Подяку завідуючій ДНЗ №13 Примушко Н.М. з нагоди  великого Державного свята  - Дня захисника України та українського козацтва.

В свою чергу  -  малята вручили  дорогим гостям-воїнам  хліб-сіль, символ миру над Україною – білокрилих журавликів та запашні вареники , а батьки   - Литвин А.М., Лєонтьєв В.І. привітали всю гостину  з наступаючим святом  Святої Покрови  .

 

                                  Вихователь-методист Серга Т.В.

Переглядів: 266 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar