Головна » 2018 » Листопад » 21 » Інтерактивний урок « Гідність. Свобода. Честь» - в ЗОШ № 17
17:15
Інтерактивний урок « Гідність. Свобода. Честь» - в ЗОШ № 17

Гідність, честь, свобода – це чесноти без яких неможлива самодостатня нація, чесноти , без яких неможлива достойна ЛЮДИНА. Учні Ніжинської ЗОШ № 17 всі, без винятку, стали учасниками інтерактивного уроку « Гідність. Свобода. Честь». Того, хто першим відповідав на питання «Що таке гідність та гідний вчинок» не довелось довго шукати, адже школа тісно співпрацює із військовою частиною ( командир полковник Кушнір М.І.). Ним став кіборг, підполковник, заступник командира - Бурковський Сергій Вікторович. Стримано, по-чоловічому неемоційно він з повагою та шаною говорив про своїх побратимів, захисників Донецького аеропорту, а також про тих, хто пліч-о-пліч служить поруч з ним і сьогодні.

-А що для вас, сучасних, юних українців є гідність та гідний вчинок?, - запитав Сергій Вікторович у школярів.

Тиша в залі, всі замислились… Розійшлись по класним кімнатам міркувати та аналізувати. І ось, ще зовсім невпевнено, почали з’являтись на Стіні Гідності долоньки, сердечка, зірочки та листочки, на яких кожен міг описати свій власний гідний вчинок. А ті, хто ще не навчився писати, наша малеча, першачки, відтворили гідні вчинки у малюнках.

Поруч із стіною стіл, на якому листи-петиції щодо вимоги терміново та відповідально розслідувати справу Каті Гандзюк. Кожен міг зробити світ кращим, підписавшись, долучившись до марафону - щорічної глобальної правозахисної події, яка об’єднує мільйони небайдужих людей у всьому світі. І це вже вибір кожного, і це вже – гідний вчинок.

Директор школи                                                        Тетяна Власенко

 

Переглядів: 54 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar