Головна » 2017 » Грудень » 13 » Інтерактивні заняття з учнівською молоддю в ЗОШ№2
10:01
Інтерактивні заняття з учнівською молоддю в ЗОШ№2

12 грудня 2017 року до Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 завітали представники Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації, Відділу молодіжної роботи та національно-патріотичного виховання КП «Обласний молодіжний центр» ЧОР, громадської організації «СФЕРА МОЛОДІ» у рамках Проекту «Я обираю СПОРТ!» з метою усунення негативних явищ у молодіжному середовищі та популяризації здорового способу життя.

           Фахівцями Чернігівського обласного молодіжного центру було продемонстровано інформаційно-освітню програму «Можливості для молоді»,  мобільну виставку. Заступником директора Чернігівського обласного молодіжного центру Сименовою Іриною Юріївною було проведено інтерактивні заняття з учнівською молоддю, які містили два інформаційні блоки:

  1. Інформаційна Кампанія Ради Європи «Рух проти ненависті», головною метою якої є протидія ненависті в кіберпросторі, обізнаність про принципи прав людини і заохочення у дотриманні їх в онлайн і офлайн просторі, попередження насильницького ставлення, розвиток критичного мислення, ознайомлення та вивчення методів боротьби з ненавистю та їх практичне використання для учнів 8-9 класів.
  2. Тренінгове заняття «Можливості молоді», метою якого було надання інформації щодо сучасних програм, семінарів, практикумів та онлайн майданчиків для самоосвіти та саморозвитку молоді для учнів 10-11 класів.

          Директор школи                        Л. А. Матях

Переглядів: 187 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar