Головна » 2015 » Грудень » 21 » “Інтегрований підхід до реалізації завдань розвитку дитини засобами краєзнавства”-
16:03
“Інтегрований підхід до реалізації завдань розвитку дитини засобами краєзнавства”-

“Інтегрований підхід до реалізації завдань розвитку дитини засобами  краєзнавства”-

 це тема міського семінару-практикуму для  вихователів дошкільних навчальних закладів, який відбувся на  базі дошкільного навчального закладу №1 «Барвінок».   Під час практичного показу навчально-розвивальної діяльності дітей дошкільного віку з ознайомлення дошкільників з архітектурою рідного міста через реалізацію освітньо-виховної моделі “Сім див” своєю майстерністю  та досвідом роботи поділилися  вихователі старших дошкільних груп закладу -  О.М.Пономаренко, Л.І.Сахно, С.М.Зозулі, В.В.Півень.

       Вихованці дитячого садка показали глибокі знання про рідне місто, його архітектурні пам’ятки, архітектуру Чернігівщини. Вдало використані педагогами сучасні форми роботи, такі як віртуальна подорож  з використанням ІКТ,  оздоровчої технології з використанням степ-платформ, прийоми ТРВЗ –педагогіки ( перетворення  міста Плачу на Сонячний Ніжин), дефіле “Архітектурні капелюшки” та ін. сприяли успішній реалізації завдань 7-ми  освітніх ліній БКДО. А новорічні  казкові будиночки (ялинкова прикраса),  створені власноруч, діти з радістю  подарували  гостям.

       Поширенню досвіду роботи педагогічного колективу сприяла  презентація відеоматеріалів з досвіду роботи вихователя Півень В.В. -переможця обласного і лауреата Всеукраїнського фестивалю-огляду матеріалів з досвіду роботи на тему “Україна - рідний край”.

      Під час організації роботи практикуму з елементами тренінгу з проблеми “Сучасні підходи до організації освітньо-виховного процесу на засадах краєзнавства”, який проводила методист міського методичного кабінету Л.С.Василевська,  учасники семінару опановували  технологію роботи з  коректурними таблицями “Архітектурні перлини Чернігівщини”, методику організації  сюжетно-рольової гри  “Архітектори”. У рамках Тижня правових знань особлива увага приділялася використанню технології виховання казкою  як засобу правового виховання дошкільників, зокрема, реалізації права людини на житло засобами казкотерапії.   

Учасники семінару збагатилися теоретичними знаннями та практичним досвідом щодо реалізації завдань національно-патріотичного виховання,  дали високу оцінку роботи колег щодо всебічного розвитку дитини засобами краєзнавства.

 Завідувач  Н.В.Калитка

Переглядів: 494 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar