Головна » 2016 » Жовтень » 20 » Інтеграція різних видів мистецтв як засіб розвитку дошкільників
14:12
Інтеграція різних видів мистецтв як засіб розвитку дошкільників

       19 жовтня 2016 року у дошкільному навчальному закладі №7 «Дзвіночок» відбувся семінар-практикум музичних керівників дитячих садків  міста з проблеми: «Інтеграція різних видів мистецтв як засіб розвитку дошкільників».

Відкрила семінар завідувач ДНЗ Волосок Т.М.,яка  змістовно  презентувала  організацію науково-дослідної роботи педагогічного колективу  щодо реалізації освітньо-виховної моделі «Веселковий дитсадок», складовою якої є  «Музична Веселка». Та запросила всіх присутніх до творчої майстерні музичного керівника Вертелецької В.С.

 Учасники засідання познайомилися з  досвідом  роботи музкерівника «Ритмопластика і хореографія, як засіб  формування творчого "Я" дошкільника».  На належному науково-методичному рівні були проведені низка  освітньо-виховних заходів з музичного розвитку дошкільників «День хризантеми у дитячому садку». Де діти мали змогу під музику перетворюватися у квітів, виконувати багато творчих завдань.

       Гості семінару були запрошені також на майстер – клас  «Зцілення красою рухів» який провів кандидата педагогічних наук, доцента кафедри музичної педагогіки та хореографії   НДУ ім.М.Гоголя  Пархоменко О.М..

       На останок семінару прибула святкова гостя з Японії яка познайомила дітей та гостей із японською квіткою «Сонця». Подарувала багато емоцій та радості  і на згадку залишила орден Хризантем.

Переглядів: 362 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar