Головна » 2015 » Грудень » 10 » Інструктивно-методична нарада
16:13
Інструктивно-методична нарада

9 грудня 2015 року в міському методичному кабінеті відбулася інструктивно-методична нарада заступників директорів з виховної роботи при заступнику начальника управління освіти Пономаренко Н.О.

У роботі наради взяли участь спеціаліст управління освіти Коваленко А.М., директор ЦТКУМ Гребєнніков І.О. Громадські діячки міста- Ірина Кириченко та Вікторія Гунько - звернулися з пропозицією щодо вивчення питання дозвілля учнівської молоді у вихідні та канікулярний час.

 Пономаренко Н.О. ознайомила присутніх з міським планом заходів щодо проведення Новорічних та Різдвяних свят; Коваленко А.М. детально зупинилася на Плані заходів   реалізації національно-патріотичного виховання дітей і молоді у закладах освіти м. Ніжина, затвердженого наказом управління освіти від 11.11.2015 № 298.  

Учасники зібрання обговорили питання: організації та проведення військово-патріотичної гри «Сокіл (Джура)»; впровадження інноваційних проектів сучасного виховного процесу (ідеї, технології та досвід їх упровадження); роботи педагогічного колективу з питання контролю за відвідуванням учнями навчальних занять у ЗОШ №№ 2, 12; проведення конкурсу «Шкільний євро клуб 2016».


Переглядів: 336 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar