Головна » 2017 » Квітень » 28 » Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації
11:05
Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації

Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації

 

         З 19 до 21 квітня 2017 року на базі Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування пройшов тренінг Благодійного фонду Петра Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації:  досвід,  перспективи,  результати»  для фахівців психолого-методико-педагогічних консультацій Чернігівської області.  У тренінгу взяли участь і спеціалісти Ніжинської міської психолого-медико-педагогічної консультації: Галина Герасименко, практичний психолог, консультант ПМПК та  Валентина Ступак, завідувач.  

         Тренінг проходив за напрямками:

- оцінка психічного розвитку дитини;

- принципи побудови індивідуальної і групової корекції;

- ефективні інструменти для індивідуальної і командної взаємодії батьків та спеціалістів ПМПК;

- психолого-педагогічний супровід дитини з особливими освітніми потребами: командний підхід.

         Також спеціалісти обговорювали важливі питання для команди супроводу дитини з аутизмом в освітньому просторі,  інноваційні методи створення освітнього середовища в закладі освіти з метою досягнення ефективності навчально-виховного процесу, питання розробки «Індивідуальної програми розвитку» дитини з особливими освітніми потребами, яка навчається за інклюзивною формою.

         За участю Марини Порошенко, голови Ради Благодійного фонду Петра Порошенко,  відбулось вручення поіменних сертифікатів учасникам.

Переглядів: 290 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar