Головна » 2018 » Грудень » 20 » Інклюзивно-ресурсний центр
15:29
Інклюзивно-ресурсний центр

         Напередодні свята святого Миколая таким особливим днем видався день  у нашому  інклюзивно-ресурсному центрі.   Ми радо зустрічали пані Аліну - представника економічного відділу посольства Федеративної Республіки Німеччини, помічника народного депутата Олексанрда Кодоли, голову правління благодійного фонду «УСПІШНА ГРОМАДА» Тамару Михайлівну Стратілат, виконавчого директора фонду Інну Сімакіну та спеціаліста Управління освіти Ніжинської міської ради  Надію Василівну Горбач. 

         За сприяння  благодійного  фонду  «Успішна громада»  ми   отримали  фінансову допомогу від Федеративної Республіки Німеччини у рамках реалізації проекту  «Обладнання та устаткування для інклюзивно-ресурсного центру м. Ніжина». Зустріч  пройшла у теплій дружній атмосфері.  Присутні були у захваті від інноваційних  технологій, які  сприятимуть корекції та розвитку дітей з особливими освітніми  потребами.

         Робити добро чи ні — це особисте право кожної людини. Кожен має право морального вибору, який відображає його поведінку в різних життєвих ситуаціях.    Діти, батьки, фахівці інклюзивно-ресурсного центру щиро дякують  міській владі, Управлінню освіти, благодійному фонду «Успішна громада» за підтримку та допомогу в  рамках реалізації проекту.

Директор ІРЦ В.В.Ступак

 

Переглядів: 47 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar