Головна » 2018 » Травень » 17 » ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»).
15:15
ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»).

З 12 травня по 16 травня на Чернігівщині, в селі Количівка проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»). Близько 400 школярів (36 команд) зі всієї області облаштували наметовий табір на території дитячого табору «Юний турист», де тривало справжнє свято сили і спритності, духовності та патріотизму.

       Гра «Сокіл» («Джура») зібрала кращих і найсильніших юнаків та дівчат, переможців районних та міських змагань. Наше місто представляв рій «Фортеця» Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя, переможець І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»). Шість хлопців (Андрієць Богдан, Гірс Нікіта, Глемезда Владислав, Кривець Владислав, Кононяко Даніїл, Салій Назар) та дві чарівні дівчини (Стась Анна, Сич Наталія) з великим азартом та натхненням змагалися за першість в різноманітних спортивних та туристичних випробуваннях, військовому вишколі та інтелектуальних конкурсах.

Випробування ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної грі «Сокіл» («Джура») складались з 11 видів: стройової підготовки, змагань на «смузі перешкод», стрільби із пневматичних гвинтівок, військово-спортивних ігор «Пластун», «Відун», «Рятівник», перетягування линви, штовхання гирі та конкурсів — таборування, «Ватра у колі друзів», звітів виконання завдань «Добре діло».

     За результатами всіх конкурсів та змагань рій «Фортеця» посів сьоме місце. Не зважаючи на те, що команда не посіла першу сходинку, ми пишаємося нашими ліцеїстами і наголошуємо, що програвати із честю теж треба уміти.

 

 

 

Переглядів: 265 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar