Головна » 2015 » Жовтень » 5 » Гуртки безкоштовно? Так!
11:00
Гуртки безкоштовно? Так!

З метою зайнятості дітей у позаурочний час, розвитку їх естетичних, фізичних, емоційних, розумових здібностей, уперше за останні роки у Ніжинській ЗОШ І-ІІ ст. № 8 почали працювати гуртки, які безкоштовно проводять вчителі школи. Учні мають змогу відвідувати вокальний, спортивний, комп’ютерний гуртки, гурток «Країна майстрів».

Популярністю користується вокальний гурток під керівництвом молодого, але талановитого вчителя музики Бойко А.М. Учасники виступають на шкільних святах і завжди отримують шквал гучних оплесків.

Творчо, із наснагою для учнів 1- 4 класів працює вчитель початкових класів Кресан О.М. у гуртку «Країна майстрів». Молодші школярі із задоволенням опановують нові для них техніки, вчаться працювати із різним матеріалом. А зроблена власними руками річ приносить естетичне задоволення.

Із нетерпінням щовівторка чекають хлопці 7-9 класів тренера ДЮСШ, за сумісництвом вчителя фізкультури Багмута Ю.О., щоб не тільки удосконалити свої вміння й навички з легкої атлетики, волейболу, футболу, а й зміцнити своє здоров’я.

Заняття у комп’ютерному гуртку організовує молодий і перспективний вчитель математики та інформатики Гах Д.С. І хоча цей гурток відвідує небагато учнів, але він об’єднує справжніх любителів інформатики, які хочуть навчитися більш ефективно працювати на комп’ютері та поглибити свої знання з програмування.

 

 

Переглядів: 275 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar