Головна » 2018 » Квітень » 23 » Громадську думку та образотворче мистецтво ніжинців високо оцінили на фестивалі в Кропивницькому
15:09
Громадську думку та образотворче мистецтво ніжинців високо оцінили на фестивалі в Кропивницькому

У Кропивницькому з 18 по 20 квітня 2018 року проходив  XХІІІ Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі. Тема цьогорічного фестивалю – «Митець та громадянин. Шляхи поєднання». До Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості завітало більше двохсот учасників з Донецької, Чернігівської, Хмельницької, Черкаської, Київської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Вінницької та Луганської областей. Протягом трьох днів діти демонстрували свої таланти й активну громадянську позицію в номінаціях «Громадська думка», «Театральне мистецтво» та «Образотворче мистецтво». Гідно представили Ніжин та Ніжинський Будинок дітей та юнацтва представники Ліги старшокласників Ніжина Гузь Анастасія, Калюжня Дар'я, Куциба Єгор та гуртка "Творча майстерня" Тимко Анна, Чугуєва Анастасія, Кошова Анастасія.

За результатами номінації «Громадська думка» Ліга старшокласників м. Ніжина здобула Диплом II ступеня від Міністерства освіти і науки України та Українського Державного Центру позашкільної освіти, Диплом Кіровоградської обласної державної адміністрації, Управління освіти, науки, молоді та спорту за перемогу в заочному турі в номінації "Громадська думка", Диплом КПНЗ "Кіровоградського обласного ЦДЮТ" за перемогу у творчій майстерні "Серце віддаю дітям" до 100-річчя від дня народження В. Сухомлинського, Диплом II ступеня від Київського міжнародного університету та сертифікат на 30% знижку на навчання в КМУ.

Чугуєва Анастасія та Тимко Анна отримали Димломи третього ступеня Українського Державного Центру позашкільної освіти в номінації "Образотворче мистецтво" та Кошова Анастасія Диплом другого ступеня!

Подяки Міністерства освіти і науки України та Українського Державного Центру позашкільної освіти за високий рівень підготовки переможців фестивалю оголошено Тимченко А. В. та Хоменко Ю. В.

Всі учасники фестивалю від НБДЮ отримали приємні сувеніри на згадку та незабутні спогади про Кропивницький.

 

Переглядів: 257 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar