Головна » 2017 » Листопад » 1 » Грати, щоб жити!
10:37
Грати, щоб жити!

Грати, щоб жити!

     27 вересня  відбувся міський  семінар - практикум для інструкторів з фізичного виховання та вихователів закладів дошкільної освіти  з проблеми «Синкретивно-ігровий  підхід до організації фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільному закладі», що проходив у формі «методичного моста» між педагогічними колективами  дитячих садків №15 «Росинка» (директор Півень І.В.) та №17 «Перлинка» (директор Гаврилей С.М.).

     У затишних стінах спортивного залу  дитячого садка №15 "Росинка" відбулися  змагання  "Веселі старти",  в яких взяли участь   команди «Максимум» ( вихованців ЗДО № 15)  та «Супер-клас»  ( №17) – дружніх малюків з єдиним бажанням – показати свої спортивні досягнення і перемогти.  Під час участі в естафетах, показових виступах «Кращий гімнаст», «Найсильніший», «Найспритніший»  діти  показали вміння володіння м’ячем, лазіння по канату, витримку, силу волі, бажання займатися спортом. Гарний настрій на святі допомагали створювати танцювальні колективи «Калиновий рай» та «Са-фі-данс», які показали  чудові музично-спортивні номери (інструктори з фізичного виховання Біленька О.В. та Марченко Н.О.) та казкові персонажі свята. Учасники змагань отримали не лише заряд бадьорості,  спортивного натхнення, а й перші медалі переможців змагань. 

    Цікавим і корисним для дітей та  учасників семінару  став майстер-клас  тренера  спортивної школи з футболу Бурова Є.С.  

       Методичний міст між педагогами дитячих садків «Знання. Досвід. Інновації» провела методист методичного кабінету Василевська Л.С., в ході якого   учасники семінару  мали змогу систематизувати свої знання з проблем спорту і фізичного виховання дошкільників, збагатилися  досвідом роботи з питань  іпотерапії (Штанько Н.О., Марченко Н.О,  ЗДО №15.), театру фізичного виховання (Зозуля А.В., Біленька О.В.,  ЗДО №17),  взяли участь у практичних формах роботи з упровадження інноваційних технологій. Підсумком семінару стало однозначне бажання  проводити такі «методичні мости» між садками –сусідами як засіб соціалізації дошкільнят та розвитку творчості педагогів.      

                                                                               

                                                                Директор ЗДО №15  Півень І.В.

Переглядів: 192 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar