Головна » 2017 » Січень » 27 » Футбольна перемога учнів Ніжинської гімназії №3
14:57
Футбольна перемога учнів Ніжинської гімназії №3

Футбольна перемога учнів Ніжинської гімназії №3

         Ніжин – місто футбольне. Важко сказати, хто з хлопчиків не любить бити м’яча.

         Учні гімназії №3 не є винятком. Багато з них навчається в місцевій футбольній школі і захищають честь Ніжина на найвищих рівнях.

З листопада 2016 року і по 26 січня 2017 року тривав турнір з міні-футболу серед старшокласників міста. На початку змагань команди – учасниці були поділені на дві групи, серед яких і велась боротьба. Цікавим моментом усіх матчів була внутрішня конкуренція між учнями футбольної школи, котрі навчаються в різних загальноосвітніх школах

26 січня відбулись півфінальні ігри і відповідно – фінал.

У півфіналі зустрілись футболісти 13-ї та 17-ї школи. Фаворитом  вважалась 13-та завдяки її лідеру і капітану Владиславу Ярешко.  Очікувано виграла – 13.

Наші футболісти були налаштовані на перемогу. Тому  з перших хвилин атакували. Скорбач Артем, досвідчений гравець, у якого великий досвід участі у найвідповідальніших турнірах, забив два голи! А на воротях був голкіпер, ас своєї справи – Олександр Воронуха. Як наслідок, ворота залишились сухими.  Колективна злагоджена гра сприяла загальному успіху й привела до фіналу.

Видовищним був фінальний матч між 13-ю та 3-ю школою. Здавалось, що в залі панує справжня стихія, адже ніхто не хотів поразки. Хлопці з третьої  гімназії відразу взяли ініціативу в свої руки. Їх гра була злагодженою, грамотною, майстерною. Чіткі паси, дриблінг дали переможні результати. Рахунок 7 – 5 і бажана перемога!

Учитель фізичного виховання Потороча Г.М. вів систематичні тренування готуючи своїх вихованців до турніру. Тож переможний кубок є результатом злагодженої співпраці учнів та їх учителя.

Командний склад:  Приплавко Олександр, Скорбач Артем, Радченко Андрій, Липоврог Руслан – учні 11 класу. Воронуха Олександр – 10 клас,  Дайдашан Максим, Гегельський Дмитро – учні 8-В класу.  Божий Владислав  учні 9-Б клас, Яременко Дмитро –  учні 6-А клас, Бідалов Андрій–  учні 6-В клас,  Сімонов Нікіта, Строгонов Нікіта, Небрат Кіріл –  учні 7-В клас, Шовкун Богда, Білиловець Кіріл – учні 7-Б класу.

Скорбач Артем визнаний кращим гравцем турніру й нагороджений ...

Ми раді перемозі наших футболістів й бажаємо їм нових перемог.

                            В.В.Пушкіна, директор гімназії№3

Переглядів: 285 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar