Головна » 2017 » Січень » 27 » Футбол – улюблена гра мільйонів українців або незабутня зустріч
12:04
Футбол – улюблена гра мільйонів українців або незабутня зустріч

Футбол – улюблена гра мільйонів українців або незабутня зустріч

Прилучення дітей до спорту в нашому дошкільному навчальному закладі №13 «Берізка», справа важлива, актуальна і потрібна всім, бо опікуються нею педагоги, батьки, тренери - викладачі СДЮСФШ (директор Таран Ю.В.)   вже дев’ять  років. При цьому важливо, аби навчання прийомів і правил гри не було самоціллю, а було лише одним із засобів розвитку дошкільнят, а їх у тренера-викладача Бурова Є.С.. - аж 48 хлопчиків! Як діти чекають на тренування, як збираються в спортивну школу і мандрують автобусом! То незабутні враження, то пам'ять дитинства - про улюблену гру мільйонів українців.

Зумів же тренер-викладач зацікавити малят так, що за футбол вони ладні віддати все, аби займатися цікавими вправами, вчитися веденню м’яча, техніки та удару з місця. При цьому діти розвивають рівновагу, швидкість, спритність, увагу. Юні футболісти стали дружнішими, сильнішими, витривалішими. А як всіх хлопчиків об’єднують чудові спортивні форми футболістів! Дивишся і надивитися неможна!

Цього  січневого дня  на гостину  в ЗОШ І-ІІІст.№5 (директор Мартинова Л.В.)  приїхали  на  довгоочікувану зустріч з дошкільнятами  діти з  центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів , цьому дуже сприяла активна участь викладача-реабілітолога  Кот М.В. та всього дружнього колективу центру. Вони з собою привезли  нестандартне яскраве спортивне обладнання для ігор і змагань, і люб’язно  його надали  для  тренувань.

 Організатори футбольної естафети  «Футбол заради миру» Ніжинська федерація футболу, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Глушко П.В., ДЮСФШ , а це  директор Таран Ю.В., тренери-викладачі Бринза М.С., Мазун В.В., Буров Є.С. разом з педагогами садочка  Хорешко Н.В., Камінська О.М., Вергун І.А. створили атмосферу спортивних  цікавих  , захоплюючих , радісних   естафет, змагань, конкурсів. Вихованці  спортивної секції «Юні футболісти»  змагалися у спритності,витривалості, влучності. Не відставали від них  і дітки  реабілітаційного центру !  Ще раз  малюки довели, що   спорт і радість  об’єднує, здружує і не дозволяє  мати сумніви щодо здоров’я  , бо діти   проявили величезну товариськість і бажання  дружити і спілкуватися надалі!

В ході показових футбольних естафет діти проявляли свої можливості і спортивні навички. Захоплення викликали старання дітей з реабілітаційного центру, які показали результати не гірші за інших. В кінці естафети учасники отримали подарунки та заохочуючи призи, які дітям передала обласний депутат Наталія Копиця та, які вихованці ДНЗ «Берізка» виготовили самі. Символічні поробки у вигляді хмаринок з веселками стали образом того до чого зараз прагне Україна – мирного неба над головою і радісного щасливого дитинства.  

 

 

Переглядів: 235 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar