Головна » 2016 » Лютий » 3 » Форум з позашкільної освіти та загальні збори Міжнародної асоціації позашкільної освіти
11:21
Форум з позашкільної освіти та загальні збори Міжнародної асоціації позашкільної освіти

Під патронатом Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Міжнародної асоціації позашкільної освіти 27 січня 2016 року в стінах Центру позашкільної роботи Святошинського району м. Києва відбулась визначна подія – перший форум з позашкільної освіти та загальні збори Міжнародної асоціації позашкільної освіти.

Основною метою форуму було обговорення та визначення стратегії розвитку позашкільної освіти та проведення загальних зборів Міжнародної асоціації позашкільної освіти.

Громадська організація Міжнародна асоціація позашкільної освіти (МАПО), англійською International Association of After-School Education (IAASE), створена рішенням конференції від 21.11.2015 р. зареєстрована як громадська організація. Основною метою асоціації є реалізація прав та захист духовних, соціальних, економічних, наукових, освітніх, національно-культурних та інших законних інтересів її членів у сфері позашкільної освіти, організації вільного часу.  

Було оголошено привітання від Міністра освіти і науки Квіта Сергія Мироновича.Відкрила форум Биковська Олена Володимирівна, ректор Інституту екології та права, завідуюча кафедри позашкільної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова. Далі до слова були запрошені почесні гості народний депутат України ІІ та ІІІ скликань, головний консультант секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Красняков Євген Васильович, головний спеціаліст відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини Міністерства освіти і науки України Бут Світлана Володимирівна, начальник відділу позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Бабінець Світлана Іванівна. Друга частина форуму складалась зі слухань та майстер-класів. Слухання провела директор Центру позашкільної роботи Святошинського району Савенко Наталія Іванівна.

Відбувся обмін педагогічним досвідом у сфері позашкільної освіти, в якому взяла участь і заступник директора з виховної роботи НБДЮ Лисиця Людмила Іванівна.Всім присутнім вручили сертифікат учасника першого форуму з позашкільної освіти.

 

Директор БДЮ                   І.М.Забродська

Переглядів: 522 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar