12:58
Формування свідомого ставлення до здорового способу життя

        Справжньою школою педагогічного пошуку став майстер-клас Біленької О.В., яка  на практичних заняттях з фізичного виховання у ДНЗ №17 показала два різні сучасні підходи до проведення занять з фізичного розвитку – фізкультурно-валеологічний за методикою Є.Вільчковського та «Театр фізичного виховання» за методикою М.Єфименка. Гра- музика-рух-казка – все це сприяло створенню атмосфери радості, чарівництва й перевтілення в «моряків», участь у «пташиному параді» та ін.,    забезпечило  позитивну мотивацію до занять спортом  та їх  результативність.         

«Школою руху» для дорослих стало практичне заняття  з навчання дошкільників гри в «городки». Справді, щоб навчити дітей,  треба багато вчитися самим – такий висновок зробили учасники тренінгу.

3 листопада 2015 року в учнів 1 класу Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (класний керівник Ященко О.М.) пройшли веселі спортивні змагання «Ми - дружна спортивна сім’я!». Метою веселих стартів було формування у школярів свідомого ставлення до здорового способу життя, виховання бажання займатися фізкультурою, розвивати фізичні якості. Щоб дитина була здоровою, бадьорою та життєрадісною їй необхідно рухатися. В перервах між змаганнями діти давали відповіді на питання вікторини про здоровий спосіб життя. У змаганнях перемогла дружба.

 

Переглядів: 517 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar