16:08
Формування природничо-екологічної компетентності дітей

   Місток, що з'єднує дошкільну і початкові ланки  освіти, має бути  міцним і надійним. Ця думка стала провідною на семінарі з наступності у роботі  дитячого садка і школи  щодо формування природничо-екологічної компетентності   дітей, який  відбувся 26.11.2015р. на базі дошкільного навчального закладу №9 «Лілея» (завідувач Манько Г.В.). Цей заклад  працює за пріоритетним напрямком екологічного виховання дошкільників, є базовим  з даної проблеми.

      За круглим столом зібралися методисти,  вихователі дошкільних закладів і вчителі перших класів, які аналізували зміст програм з природознавства у старших групах та 1 класі, простежували наступність у їх змісті та шляхи їх реалізації. Учасники семінару поринули у світ наукового відкриття, де ще раз доторкнулися до  природознавчих ідей видатних педагогів Чернігівщини –К.Ушинського, С.Русової, Г.Ващенка.  Залучення до участі у проектній діяльності майбутніх першокласників, вихованців дитячого садка  №9, стало дієвою формою реалізації наступності у роботі педагогічних колективів .

      Учасники семінару збагатилися науково-методичними знаннями  та практичним досвідом,  відмітили його   плідність  для вдосконалення роботи щодо формування природничо-екологічної компетентності дошкільників і молодших школярів.

Переглядів: 589 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar