Головна » 2017 » Лютий » 24 » Формування компетентностей молодших школярів
09:31
Формування компетентностей молодших школярів

Формування компетентностей молодших школярів

     22 лютого 2017 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст..№14 відбувся міський семінар-практикум учителів початкових класів з проблеми «Формування предметних компетентностей учнів школи шляхом використання інтерактивних технологій».

      Учасників семінару привітала директор школи Бублик Т.В., яка ознайомила із здобутки та напрацювання всіх учасників навчально-виховного процесу, традиціями навчального закладу. Про мету та завдання семінару розповіла  методист міського методичного кабінету Василевська Л.С.

Під час практичної частини семінару учасники мали можливість відвідати урок української мови у 3 класі «Прикметник. Зв’язок прикметників з іменниками» (вчитель Стрілець А.М.), та основ здоров’я «Що робити в небезпечних ситуаціях» у 1 класі (вчитель Бояринова В.О.).

Цікаво та змістовно були проведені відкриття тижня початкових класів  «У гостях у Королеви Знань», весела перерва, презентація класів «Сузір’я початкової школи». Логічним продовженням семінару стала ділова гра, метою якої було відпрацювання практичних навичок за різними методиками і технологіями, з метою підвищення професійного рівня і обміну педагогічним досвідом учасників, розширення іх кругозору, ознайомлення з сучасними підходами щодо формування логічного мислення молодших школярів.

      Підводячи підсумки семінару, учасники високо оцінили творчий підхід педагогічного колективу до його проведення та розкриття різноманітних форм, видів роботи з даного питання.

      Надія на успіх живе в кожній людині. Але, на жаль, не кожна надія справджується, тому що успіх гарантований лише для тих, хто прикладає для його здійснення власні зусилля. Ми з впевненістю можемо сказати, що вчителі, учні й батьки докладають великих зусиль, щоб успіх кожного й успіх всіх був гарантованим, життєпридатним.

 

Переглядів: 395 | Додав: osvita-nizhyn | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar